Szukasz noclegu w Bieszczadach? Dodaj ogłoszenie i wybierz najlepszą ofertę.

Pomagaj i chudnij. Charytatywny Mikołajowy Maraton Fitnessu z Fundacją Czas Nadziei (FILM)

Wczytywanie mapy...

Data / Czas
04/12/2015
17:00

Lokalizacja / Miejsce
Energy Fitness Club


SANOK / PODKARPACIE. Fundacja Czas Nadziei zaprasza na Charytatywny Mikołajowy Maraton Fitnessu. Zebrane pieniądze przeznaczone będą dla podopiecznej Fundacji – Gabrysi Kuczmy. Kup cegiełkę i przyjdź w piątek do Energy Fitness Club.

Gabrysia mieszka w Sanoku. Jest pogodną, dzielną dziewczynką. Gdyby nie blizny, nikt, patrząc na nią, nie domyśliłby się, ile przeszła w ciągu niespełna 4 lat życia.

Urodziła się 18 marca 2009 r. Po niespełna godzinie okazało się, że ma bardzo poważną wadę serca – pojedynczą (lewą) komorę serca ze zwężeniem tętnicy płucnej. W dwunastej dobie życia przeszła pierwszą operację w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach, po której jej stan znacznie się pogorszył – miała niewydolność krążeniowo-oddechową, infekcję krwi i zapalenie płuc. Jednak przeżyła. Już w grudniu 2009 r. przeszła kolejną operację – poszerzono i zespolono obie gałęzie tętnicy płucnej. W lutym i wrześniu 2012 r. wykonano dziewczynce cewnikowanie serca, w wyniku którego stwierdzono podwyższone ciśnienie i opór w krążeniu płucnym. Podjęto leczenie. W międzyczasie udrożniła się u niej dodatkowa, lewa żyła główna. Konieczna była kolejna operacja, zamykająca tę żyłę…

Gabrysia ma zostać poddana jeszcze jednej, koniecznej dla niej operacji usunięcia szczątkowej prawej komory serca, jednak zanim to nastąpi, znów czeka ją cewnikowanie, by lekarze mogli ocenić, czy stan zdrowia dziewczynki pozwoli na tę poważną ingerencję chirurgiczną.

Niestety, częste wyjazdy do kliniki i koszty leczenia dziecka znacznie przekraczają finansowe możliwości rodziców Gabrysi. Dlatego też zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Dziewczynka ma ogromną szansę na wyleczenie. Ta świadomość jest największą nadzieją dla niej i jej rodziców.

Już w najbliższy piątek, 4 grudnia w Energy Fitness Club o godz. 17.00 wystartuje Charytatywny Maraton Fitnessu.

W programie:
17.00 – Body Perfect z Marcinem
17.30 – Kettlebell z Damianem
18.00 – Barbell Workout z Mateuszem
18.30 – TMT z Darkiem
19.00 – Spalacz Tłuszczu z Karoliną
19.30 – Płaski Brzuch z Justyną
20.00 – Zumba Step z Edytą
20.30 – Zumba z Edytą i Pawłem

Cały dochód z imprezy przeznaczony będzie na pomoc Gabrysi, podopiecznej Fundacji Czas Nadziei.

Patronat medialny nad imprezą objął portal eSanok.pl

Zobacz także:

Pomóżmy Gabrysi! (FILM)

Sanok gra dla Gabrysi (VIDEO HD)

Zebrali dla Gabrysi ponad 14 tys. zł. (VIDEO HD)

plakat

materiał nadesłany
Fundacja Czas Nadziei
foto: archiwum Esanok.pl

https://ru.topodin.com/seo/post/prodvizhenie-meditsinskih-uslug-v-interneteкомпания продвижение сайта