Szukasz noclegu w Bieszczadach? Dodaj ogłoszenie i wybierz najlepszą ofertę.

XVII Dni Gminy Cisna

Wczytywanie mapy...

Data / Czas
15/07/2017 - 16/07/2017
00:00

Lokalizacja / Miejsce
Cisna


CISNA/PODKARPACIE. Już po raz dwunasty, 15. i 16. lipca na Stadionie Orlik w Cisnej odbywać się będą Dni Gminy Cisna. Nie zabraknie różnych atrakcji zarówno dla dużych jak i małych.

Pierwszy dzień imprezy rozpocznie się już o 10.00 turniejem piłki nożnej oraz siatkowej o Puchar Pani Wójt. O 16.00 nastąpi oficjalne otwarcie Dni Cisnej, a po nim występy grupy baletowej oraz popis uczniów z lokalnego Studium Muzycznego. Od 16.30 nastąpi prezentacja Lasów Państwowych i Nadleśnictwa Cisna, w trakcie których można będzie spróbować tradycyjnych myśliwskich potraw. Główny punktem programu tego dnia będzie zespół NEOZBILJNI PESIMISTI  z Serbii. Po koncercie, o godzinie 22. organizatorzy zapraszają na dyskotekę pod gwiazdami, którą poprowadzi zespół „Bez pozorów”.

Drugi dzień zapowiada się równie ciekawie. Już o 16. nastąpi otwarcie Festiwalu Smaków Karpackich KREMENAROS. W trakcie liczne konkursy, warsztaty oraz występy zespołów folklorystycznych. O 17.00 na scenie rozpocznie się  II. Podkarpacki Przegląd Kapel i Zespołów Ludowych, który zostanie zwieńczony występem Zespołu Ludowego z Rumunii. Gwiazdą drugiego wieczoru imprezy będzie ukraiński JORYJ KŁOC – półfinalista polskiej edycji programu Must be the music. Impreza zakończy się również dyskoteką pod gwiazdami, ale tym razem będziemy bawić się z zespołem Gold.

Serdecznie zapraszamy!

dni_gminy_cisna_2017_0