Szukasz noclegu w Bieszczadach? Dodaj ogłoszenie i wybierz najlepszą ofertę.

Wiosenna Kreta – „Wakacyjne spotkania z przyrodą”

Wczytywanie mapy...

Data / Czas
12/08/2016
18:00

Lokalizacja / Miejsce
Ośrodek Naukowo-Dydaktyczny, Muzeum w Ustrzykach Dolnych


USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Bieszczadzki Park Narodowy zaprasza do udziału w prelekcji na temat „Kreta wiosenna”, która odbędzie się 12.08.2016 r. (piątek) o godz. 1800 w Ośrodku Naukowo – Dydaktycznym BdPN w Ustrzykach Dolnych (budynek Muzeum Przyrodniczego); ul. Bełska 7.

Z wiosennym aspektem greckiej wyspy Krety zapozna nas prof. dr hab. Bogdan Zemanek, wykładowca akademicki, florysta i geograf roślin z Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

Podczas „Wakacyjnych spotkań z przyrodą” będą losowane upominki (wydawnictwa i gadżety BdPN). Grupy zorganizowane prosimy o wcześniejszy kontakt z organizatorem (tel. 013 461 10 91; e-mail: ond@bdpn.pl; www.bdpn.pl.). Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

 

kreta

 

Najbliższe spotkania:

19.08.2016 r. Ikona karpacka – geneza, ikonografia. Genezę i ikonografię ikony karpackiej przedstawi Katarzyna Winnicka, historyk sztuki, kierownik Działu Sztuki Cerkiewnej w Muzeum Historycznym w Sanoku.

26.08.2016 r. Miedzy naturalnością a różnorodnością – krajobrazy Pogórza Przemyskiego. Na wędrówkę po Pogórzu Przemyskim zabierze nas dr Stanisław Kucharzyk, botanik, leśnik, kierownik Działu Badań Naukowych i Planowania Ochrony Przyrody w BdPN.

Źródło: BDPN

  https://topodin.com/seo/post/6-idej-gde-brat-izobrazheniya-dlya-sajtaсоздание и раскрутка сайта от а до я скачать