Szukasz noclegu w Bieszczadach? Dodaj ogłoszenie i wybierz najlepszą ofertę.

Wielki Piknik Rodzinny na rzecz podopiecznych „Promyka Nadziei”

Wczytywanie mapy...

Data / Czas
23/06/2018
00:00

Lokalizacja / Miejsce
Ustrzyki Dolne


USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Stowarzyszenie „Promyk Nadziei” oraz DJ Agami zapraszają na Wielki Piknik Rodzinny, podczas którego organizatorzy będą zbierać pieniądze na podopiecznych stowarzyszenia.

Podczas pikniku na uczestników czeka wiele atrakcji. W programie między innymi przejażdżki konne, pokazy walki rycerskiej, prezentacja broni przez Wojska Obrony Terytorialnej, tor łuczniczy, malowanie twarzy, pyszne jedzenie i wiele innych.

Delfin_dziecko_piłka

Dochód z pikniku przeznaczony będzie na Delfinoterapię  dla podopiecznych stowarzyszenia „Promyk Nadziei”.

Stowarzyszenie wspiera rozwój i sprawuje codzienną opiekę nad 18 niepełnosprawnymi dziećmi. Swoją misję wypełnia już od 17 lat na końcu Polski, w Bieszczadach.

- Codziennie pokonujemy dziesiątki kilometrów dowożąc podopiecznych na wyznaczone godziny terapii. Dbamy by prowadzone formy rehabilitacji nie pokrywały się z zajęciami lekcyjnymi w szkole lub indywidualnymi w domu. Tym sposobem maksymalizujemy godziny terapeutyczne dzieci, które prowadzone są od poniedziałku do soboty włącznie. Naszym podopiecznym zapewniamy: terapię logopedyczną, rehabilitację ruchową, terapię zajęciową indywidualną i grupową oraz zabiegi masażu. Oprócz transportu podopiecznym zapewniamy też wyżywienie w naszej placówce. Od lat nasi podopieczni nie byli na wspólnych wakacjach. Chcemy zorganizować dla nich terapię, jakiej jeszcze nigdy nie doświadczyli – delfinoterapię. Wszystkie działania, które teraz podejmujemy łączą się w jeden cel – zbieranie środków na wyjazd – piszą członkowie stowarzyszenia.

plakat-A3-promyk-nadziei-GREEMI