Szukasz noclegu w Bieszczadach? Dodaj ogłoszenie i wybierz najlepszą ofertę.

Wieczór pełen dobrego humoru w Klubie Pani K. Koncert zespołu Miąższ

Wczytywanie mapy...

Data / Czas
10/11/2013
Cały dzień

Lokalizacja / Miejsce
Klub Pani K


SANOK / PODKARPACIE. Na wieczór z muzyką pełną wzruszeń, humory i dobrej zabawy, zaprasza Klub Pani K, który na jeden wieczór swoją scenę przekaże zespołowi Miąższ. Zdobądź wejściówkę na niedzielny wieczór w Klubie Pani K.

MIĄŻSZ urodził się w listopadzie 2008 roku w Lublinie. Po obfitym posiłku, płodnym muzykowaniu i śmiechu do rozpuku. Zrodził się w głowach, sercach i życiach trzech osób, które z logicznego punktu widzenia nigdy nie powinny się spotkać. Karol Koolor Gadzało przyszedł z Warszawy z kontrabasem, moogiem i piłą pod pachą. Sebastian Pikula przyjechał na wrotkach z Lubartowa z gitarą i melodyką w kieszeni, a z Łomży doturlała się do nich Joanna Ewa Zawłocka, którą słychać było już z daleka bo śpiewa. I to ładnie. Od czterech lat MIĄŻSZ rośnie w siłę, pisze piosenki, je obiady, gra koncerty, poznaje cudownych ludzi i cieszy się każdą z tych czynności. MIĄŻSZ gra muzykę piękną, lekką i zabawną, ale nie głupią. Z tekstami pełnymi przymrużeń oczu, muzyką tak prostą, że nieprzewidywalną i przede wszystkim — niedefiniowalną. Na scenie może zdarzyć się wszystko. Od śmiechu do łez do wzruszenia łez pełnego. A wszystko dlatego, że MIĄŻSZ jest prawdziwy i żywy.

MIĄŻSZ jest laureatem festiwalu FAMA 2010, zmiąższył również publiczność Heineken Opener Festival w 2012, ale co najważniejsze, to gra naprawdę dużo koncertów.
I na scenach i na chodnikach. Bo do ludzi trzeba z miłością.

Miąższ płytę nagrał. W cudownym studio Rogalów Analogowy, przy zapachu drewna i rozgrzanych pieców lampowych talentu gościnnie użyczyli mu — Jacek Budyń Szymkiewicz, Czesław Mozil, Jacek Kleyff, Antoni Gralak, Słoma, Jacek Bieleński, Maciek Dziedzic, Cziczko Hann, Daniel Słomiński.
Płyta Miąższu ma tytuł ‘Miąższ’.

Członkowie:
Joanna Zawłocka- vocals, cymbals
Sebastian Pikula- guitars, akodreon
Koolor Krzysztof Gadzało- acoustic double-​bass, metal saw and tibetian bow

Koncert odbędzie się w niedzielę (10 bm) o godz. 20.00 w Klubie Pani K (ul. 2 Pułku Strzelców Podhalańskich 1 w Sanoku).
Wstęp 10 zł.

 

обзор новинокpr стратегия компании