Szukasz noclegu w Bieszczadach? Dodaj ogłoszenie i wybierz najlepszą ofertę.

W weekend ruszają VIII Noce Kultury Galicyjskiej. Filmy, spektakle, koncerty. Gwiazdą zespół LAO CHE (FILM)

Wczytywanie mapy...

Data / Czas
19/05/2017 - 21/05/2017
00:00

Lokalizacja / Miejsce
Muzeum Historyczne w Sanoku


SANOK / PODKARPACIE. W dniach 19-21 maja 2017 roku w Sanoku odbędzie się VIII edycja Nocy Kultury Galicyjskiej. W Skansenie i na Zamku – filmy, spektakle i koncerty. Gwiazdą niedzielnego wieczoru będzie zespół LAO CHE. Szczegóły na plakacie.

20.05.2017 r. o godz. 17.00 zapraszamy na dziedziniec Sanockiego Zamku  na spektakl muzyczny „Piosenka jest dobra na wszystko”. Będzie to muzyczne spotkanie z najważniejszymi twórcami świata piosenki zarówno polskiej jak i światowej. Nieśmiertelni autorzy tekstu i muzyki w nowych interpretacjach. Trójka aktorów Teatru im. Wandy Siemaszkowej: Mariola Łabno Flaumenhaft, Marek Kępiński oraz Sławomir Gaudyn zaczarują Państwa barwnym wykonaniem utworów, które na długo pozostaną w pamięci. Wszystko to w niezapomnianych aranżacjach i w wykonaniu Mikołaja Babuli.

21.05.2017 r. zapraszamy na Sanocki Skansen,
o godz. 18.00 wystąpi lokalny Zespół muzyczny Michała Szula AHANKARA   natomiast o 19.00  grupa LAO CHE, zdobywca Fryderyka w 2016r. w kategorii „Najlepsza płyta rock, metal, punk” za album „Dzieciom”. Grupa  łączy różne gatunki muzyczne, ma swój własny i niepowtarzalny styl, odkrywa nowe możliwości brzmieniowe starych analogowych instrumentów. Najbardziej znaną, kultową już płytą Lao Che jest „Powstanie Warszawskie”.

Zapraszamy

Portal Esanok.pl jest patronem medialnym VIII Nocy Kultury Galicyjskiej

esanok11

nocel kultury galicyjskiej

Lao Che – Dym (official video)

źródło: Red., materiały nadesłane, Youtube.com