Szukasz noclegu w Bieszczadach? Dodaj ogłoszenie i wybierz najlepszą ofertę.

Turniej Piłkarski Dzikich Drużyn z Podkarpacia

Wczytywanie mapy...

Data / Czas
31/08/2013
Cały dzień

Lokalizacja / Miejsce
Orlik przy Szkole Podstawowej Nr 1


SANOK / PODKARPACIE. W sierpniu, na Orliku przy SP nr 1 w Sanoku rozegrana zostanie druga edycja Turnieju Piłkarskiego Dzikich Drużyn z Podkarpacia organizowanego przez Posła do Parlamentu Europejskiego Tomasza Porębę. Wciąż można dołączyć do grona uczestników. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem. Publikujemy także formularz zgłoszeniowy.

Patronem medialnym turnieju są portale: Esanok.pl, Lesko24.pl, Ustrzyki24.pl, tvPodkarpacie.pl oraz P24.pl, a także gazeta Tygodnik Sanocki

W sierpniu tego roku rusza druga edycja turnieju piłkarskiego Dzikich Drużyn z Podkarpacia, organizowanego przez Posła do Parlamentu Europejskiego Tomasz Porębę przy współpracy z Forum Młodych PiS.

W 2012 roku turniej przyciągnął blisko 120 drużyn piłkarskich i ponad 800 młodych uczestników z całego województwa, którzy zmierzyli się podczas rozgrywek eliminacyjnych w dziewięciu największych miastach województwa podkarpackiego. Zwycięzcy pierwszego etapu turnieju zagrali 1 września w rzeszowskim finale. Najlepszą drużyną całych rozgrywek okazali się zawodnicy z Raniżowa, którzy dzięki zwycięstwu w zawodach otrzymali bilety na kilkudniowy wyjazd do Belgii ufundowany przez Tomasz Porębę.

- Sukces ubiegłorocznych rozgrywek był zachętą do powtórzenia tej wspaniałej, sportowej imprezy, która stała się znakomitą okazją nie tylko do pokazania swoich sportowych umiejętności, ale przyczyniła się do aktywizacji i integracji lokalnych grup młodzieży, co osobiście sprawiło mi największą satysfakcję i radość – mówi Europoseł Tomasz Poręba.

W tym roku, turniej zostanie rozegrany w dziesięciu miastach naszego województwa. Drużyny złożone z młodych piłkarzy do 28 roku życia ponownie będą walczyć o nagrodę główną, czyli wyjazd do Belgii. Rozgrywki eliminacyjne odbędą się w takich miastach jak: Brzozów, Dębica, Jarosław, Krosno, Mielec, Przemyśl, Przeworsk, Rzeszów, Stalowa Wola, Tarnobrzeg i Sanok.

OTWÓRZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

OTWÓRZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Formularz zgłoszeniowy należy wypełnić i dostarczyć do biura PiS w Sanoku (ul. Rynek 21/3) lub przesłać na adres e-mail: marketing@p24.pl. Szczegółowych informacji udziela Rafał Jasiński, tel. 607 491 497.

Do zawodów mogą zgłaszać się zespoły z powiatu sanockiego i leskiego. Drużyny, które chcą wziąć udział w drugiej edycji turnieju powinny zgłaszać swój udział do koordynatorów w poszczególnych miastach. Informację na temat osób koordynujących można uzyskać na stronie: www.tomaszporeba.pl oraz pisfm-podkarpacie.pl.

ZOBACZ PEŁNY REGULAMIN TURNIEJU

ZOBACZ PEŁNY REGULAMIN TURNIEJU

ленова ноутбукразработка сайтов в полтаве