Szukasz noclegu w Bieszczadach? Dodaj ogłoszenie i wybierz najlepszą ofertę.

„Tropem Wilka” na rowerach

Wczytywanie mapy...

Data / Czas
27/08/2016
00:00

Lokalizacja / Miejsce
Dolina Rebego


GMINA CISNA / PODKARPACIE .  Nadleśnictwa Baligród i Cisna zapraszają na III edycję zawodów rowerowych pn. „Tropem wilka i rowerów kilka”, która odbędzie się w sobotę 27 sierpnia. Gospodarzem ubiegłorocznej edycji było Nadleśnictwo Cisna.

article

- „Tym razem spotykamy się w malowniczej dolinie Rabego na terenie Nadleśnictwa Baligród” – mówi Ewa Wydrzyńska-Scelina z Nadleśnictwa Baligród. – Juniorzy będą mieli do pokonania trasę 2,5 km, natomiast dla kategorii open przewidzieliśmy trasę 10 km. Pomyśleliśmy także o leśnikach, dla których będzie osobna kwalifikacja. Jak co roku przewidziane są także „zabawne” kategorie, a co za tym idzie zabawne nagrody. Zawody będą miały charakter sportowo-rodzinny, dlatego największa prośba z naszej strony o zabranie ze sobą dobrego humoru.
Założono limit 150 uczestników, w tym 100 zawodników w kategorii dorosłych i 50 juniorów. O dopuszczeniu do zawodów decyduje kolejność zgłoszeń.
Regulamin i karta zgłoszeniowa do pobrania na stronach internetowych www.baligrod.krosno.lasy.gov.pl oraz www.cisna.krosno.lasy.gov.pl
Impreza pod patronatem Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie.

Źródło : http://www.krosno.lasy.gov.pl/

yeellaзаказать контент