Szukasz noclegu w Bieszczadach? Dodaj ogłoszenie i wybierz najlepszą ofertę.

Św. Krzysztofie prowadź… Niedziela z patronem kierowców

Wczytywanie mapy...

Data / Czas
24/07/2016
00:00

Lokalizacja / Miejsce
Trepcza


TREPCZA / PODKARPACIE. Kolejny już raz lipcowe święto Patrona kierowców  staje się okazją nie tylko do wspólnej modlitwy, ale również do radosnego spędzenia czasu i wakacyjnej integracji  na placu przy Papieskiej Barce. Dla najmłodszych i nie tylko to szansa do sportowej rywalizacji i wakacyjnej edukacji, jak zachować się bezpiecznie na drogach publicznych. Do takich postaw zapewne zachęcać będą zaproszeni na krótkie spotkanie stróże prawa z „sanockiej drogówki”.

Parafialny Oddział Akcji Katolickiej  i Przystań JP II w Trepczy serdecznie zapraszają w niedzielę 24 lipca 2016 roku o godz. 15.00 na imprezę plenerową „Niedziela z Patronem Kierowców”.

W programie przewidziano liczne konkursy sprawnościowe:
- rowerowy tor przeszkód
- wyścig rowerowy dla najmłodszych
- bieg dziewczynek o pluszowego Krzysia
- mini auto rally show

Na scenie – „Szansa na sukces” – śpiewy i muzykowanie młodych artystów oraz wieczorny koncert starego dobrego rocka w wykonaniu MARKA DZIOKA. Dary serca złożone przez uczestników przekazane będą na zakup poprzez MIVA-Polska pojazdów dla polskich misjonarzy pracujących na rożnych kontynentach.

UWAGA! Przed południem na każdej Mszy św. /8.00 9.30 Międzybrodzie i 11,00/ modlitwy w intencji kierowców oraz poświęcenie wszelkich pojazdów mechanicznych. W razie deszczu impreza plenerowa z uwagi na bezpieczeństwo uczestników odbędzie się w innym terminie.

Serdecznie zapraszamy!

road-231917_1280materiały nadesłane

crm стоимостьраскрутка сайта в краснодаре