Szukasz noclegu w Bieszczadach? Dodaj ogłoszenie i wybierz najlepszą ofertę.

BRZOZÓW: Maraton rowerowy Kellys Cyklokarpaty

Wczytywanie mapy...

Data / Czas
24/06/2017
Cały dzień

Lokalizacja / Miejsce
Stadion MOSiR w Brzozowie


BRZOZÓW / PODKARPACIE. Już w najbliższą sobotę Brzozów zamieni się w raj dla wszystkich zapalonych rowerzystów. Nasza miejscowość, która jest całkowicie nowym punktem na mapie Kellys Cyklokarpaty gościć będzie jeden z większych maratonów rowerowych w Polsce.

Setki niesamowitego sprzętu, uśmiechnięci kolarze, wspaniała atmosfera i świetna zabawa. To wszystko czekać będzie na terenie stadionu przy ul. Legionistów.

Kellys Cyklokarpaty to cykl 14 maratonów rowerowych, które podbijają serca rowerzystów z całej Polski, eksplorując przy tym najciekawsze trasy rowerowe w południowo-wschodniej części kraju. Jedna z edycji, 24 czerwca odbędzie się właśnie w Brzozowie!

foto5

Maraton rowerowy będzie przebiegać na trzech dystansach. Hobby, liczący 29 km z przewyższeniem 630m, jest niewymagającym dużej kondycji dystansem, dla wszystkich amatorów kolarstwa, którzy jeżdżą dla zabawy i chcą spróbować swoich sił w wyścigu. Dystans Mega, liczący 51 km z przewyższeniem 1253m wymaga większej kondycji i mocy w nogach oraz Dystans Giga, liczący 72km z przewyższeniem 1823m jest dystansem dla prawdziwych zawodników, którzy skupiają się na mocnych treningach i mają świadomość dużego wysiłku, który będzie ich czekać na trasie.

Wszystkim osobom, które zdecydują się wziąć udział w maratonie, organizatorzy oferują możliwość wypożyczenia na wyścig lub przetestowania rowerów marki Kellys, z nowej kolekcji 2017. Są to między innymi takie modele jak Hacker 90, Stage 90 czy damski Desire, które wcześniej można zarezerwować w Systemie Timedo i odebrać w centrum testowym Kellys w miasteczku zawodów. Po maratonie, uczestnicy będą mogli umyć swój sprzęt korzystając z kosmetyków rowerowych marki Fenwicks. Na każdego czekać będzie również kolarski posiłek regeneracyjny.

foto3

Zaraz po starcie maratonu, o godzinie 12, organizatorzy zapraszają wszystkie dzieci na bezpłatne wyścigi dziecięce JUNIOR XC RACE, które będą odbywać się w centrum miasteczka zawodów i na które można zapisać się przez internet lub w Biurze Zawodów w dniu imprezy. Dzieci będą mogły skosztować odrobiny rywalizacji i aktywnie spędzić czas z rówieśnikami. Na każdego uczestnika czekać będzie pamiątkowy medal.

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy i aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Przypominamy, że na maraton rowerowy Kellys Cyklokarpaty można zapisać się przez internet lub w dniu wyścigu w Biurze Zawodów.

Organizacja tak dużej imprezy sportowej w Brzozowie niesie za sobą możliwość wystąpienia utrudnień w ruchu drogowym. W godzinach 10:45 – 11:45 mogą one pojawić się na trasie przejazdu zawodników ulicami Legionistów, Kościuszki, Mickiewicza, 3 Maja, Piastowa. Natomiast w godzinach 12:00 – 17:00 na odcinku ulicy Legionistów – od ronda do stadionu.

materiały nadesłane