Szukasz noclegu w Bieszczadach? Dodaj ogłoszenie i wybierz najlepszą ofertę.

SANOK: Wielkie Kapslowe Szaleństwo w Strefie Rozrywki MGF

Wczytywanie mapy...

Data / Czas
22/08/2016 - 28/08/2016
00:00

Lokalizacja / Miejsce
Strefa Rozrywki MGF


SANOK / PODKARPACIE. Kto za młodu nie grał w kapsle? Na przerwie, na podwórku… Już niebawem w Sanoku będzie możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w „pstrykaniu”. Specjalny tor został zbudowany w Strefie Rozrywki MGF w Sanoku (organizatora Sanockiej Olimpiady Na Padzie).

Kręte ścieżki, hopki, wymyślne przeszkody – szaleństwo! Tego nie było na trasach rysowanych patykiem przed blokiem. Trzeba to zobaczyć i się spróbować. A warto potrenować bo z pomocą znanej wszystkim Fundacji Czas Nadziei odbędzie się 28 sierpnia Wielkie Kapslowe Szaleństwo – TURNIEJ w kapsle, właśnie na torach w Strefie Rozrywki.

 

dav
Osiem specjalnych torów do różnych dyscyplin m.in. wyścig pokoju, piłka nożna i curling. Zabawa przeznaczona jest dla wszystkich! Do wygrania Puchar Burmistrza Miasta Sanoka oraz wiele cennych nagród, bonów i gadżetów ufundowanych przez znane wszystkim firmy Granna i Trefl. Zdobyć można również vouchery ufundowane przez restauracje Chatę Starych Znajomych i spróbować wspaniałych wypieków kawiarni Coś Słodkiego.

 

dav
Liczba miejsc podczas Turnieju Finałowego jest ograniczona, przy zapisie należy wpłacić wpisowe w niewielkiej kwocie 10zł.
Każdy natomiast może odwiedzić Strefę Rozrywki by pograć już od 22 sierpnia do 26 włącznie w godzinach otwarcia za symboliczne 2 zł za godzinę, a każda następna 1 złotówkę.
Zapraszamy!

 

6повышение эффективностигостиницы новосибирска