Szukasz noclegu w Bieszczadach? Dodaj ogłoszenie i wybierz najlepszą ofertę.

Polska Noc Kabaretowa. Wielka dawka humoru w Arenie Sanok

Wczytywanie mapy...

Data / Czas
22/04/2018
00:00

Lokalizacja / Miejsce
Arena Sanok


SANOK / PODKARPACIE. Polska Noc Kabaretowa to coroczne widowisko rozrywkowe, które od lat w każdym z kilkudziesięciu miast Polski zbiera kilka tysięcy fanów rozrywki na najwyższym poziomie. Organizatorzy ponownie chcą zaskoczyć  składem artystów, którzy zasilą w tym roku szeregi niezwykłej Ekipy PNK i zupełnie nowym programem złożonym z premierowych skeczy, które rozbawią do łez.

Na przekór stereotypom chcą pokazać, że Polacy potrafią świętować z pompą i na wesoło. Polska od stu lat jest niepodległa! Przez cały rok artyści będą przemierzać Polskę z programem przygotowanym specjalnie na tę okoliczność. To wyjątkowa rocznica, którą uczczą w absolutnie szalony sposób.

- Jesteśmy niezwykle radosnym, kreatywnym i dumnym narodem i taki też będzie wspólny kabaretowy wieczór, na który serdecznie zapraszamy. Niemal 4 godziny nieprzewidywalnych zwrotów akcji, zaskakujących puent i wspólnego świętowania wraz z czołówką polskiego kabaretu . Autorem scenariusza Zabawy Stulecia jest Robert Górski. Siódmą już edycję Polskiej Nocy Kabaretowej poprowadzi po raz pierwszy Kabaret Moralnego Niepokoju. W Polskiej Nocy Kabaretowej 2018 wystąpią również: Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących oraz niezrównany Igor Kwiatkowski – czytamy w opisie tego niezwykłego wydarzenia.

__b_plakat-sanok 2018(1) Eska