Szukasz noclegu w Bieszczadach? Dodaj ogłoszenie i wybierz najlepszą ofertę.

Piracki festiwal pod skałą

Wczytywanie mapy...

Data / Czas
30/08/2013 - 31/08/2013
Cały dzień

Lokalizacja / Miejsce
Rudawka Rymanowska


RUDAWKA RYMANOWSKA/ PODKARPACIE. OSTATNI WEEKEND WAKACJI , CZY WIECIE JUŻ JAK GO SPĘDZICIE ? ZAPRASZAMY DO PIRATÓW NA NAPRAWDĘ MOCNE PODSUMOWANIE KTÓRE NA DŁUGO POZOSTANIE W WASZEJ PAMIĘCI. PRZEDSTAWIAMY NASZE NOWE DZIECKO „PIRATES FEST UNDER ROCK” – PIRACKI FESTIWAL POD SKAŁĄ

Mamy dla Was cały przekrój atrakcji jakie będą na Was czekać.Koncerty, konkursy, karaoke, myjnia pin-up, studio tatuażu czy basen to tylko niektóre z atrakcji jakie przewidzieliśmy dla was podczas festiwalu.

Mamy dla Was kolejną atrakcję: na terenie zlotu będzie profesjonalny punkt fotograficzny, który w ciągu kilku minut może wam zrobić pamiątkową fotę na specjalnym tle, obrobić, wydrukować i wręczyć. Dodatkowa bonus dla płci żeńskiej, to propozycja w wyborach Miss Zlotu. Każda uczestniczka, która zrobi sobie pamiątkową fotę i wyrazi chęć wzięcia udziału w konkursie. Otrzyma zdjęcie na maila za free, oraz będzie pokazywana w przerwach koncertów na „telebimie” jako kandydatka do tytułu miss. Gdzie oczywiście dla zwyciężczyni przygotowaliśmy atrakcyjną nagrodę.

Oczywiście przewidzieliśmy także konkursy z nagrodami np. na najlepszy tatuaż czy konkurs miss zlotu. W nocy będziecie mogli zaprezentować swoje walory wokalne, podczas Rock Karaoke Night Show, gdzie także będzie można wygrać atrakcyjne nagrody. A gdy dopadnie Was upał, mamy zimną rzekę na terenie zlotu.
Jak widzicie cały czas pracujemy nad tym, żeby Wam urozmaicić pobyt u nas i pamiętajcie to nie koniec ATRAKCJI

Rudawka_plakat

Rudawka_programкакой блендерработа дать объявление бесплатно