PIŁKARSKI WEEKEND

Wczytywanie mapy...

Data / Czas
29/04/2017 - 30/04/2017
00:00

Lokalizacja / Miejsce
Sanocki Rynek


SPORT / PODKARPACIE. Na odpoczynek w długi majowy weekend nie mogą pozwolić sobie piłkarze. Mecze rozgrywane są 29 i 30 kwietnia oraz 3 maja.


III liga, grupa IV:

26. kolejka – 30 kwietnia 2017 (niedziela), godz. 14:00

Cosmos Nowotaniec – Podhale Nowy Targ


IV liga podkarpacka:

26. kolejka – 29 kwietnia 2017 (sobota), godz. 17:00

Czarni 1910 Jasło – Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce


Klasa okręgowa / Krosno:

20. kolejka:

29 kwietnia 2017 (sobota):

Partyzant Targowiska – Kotwica Korczyna godz. 16:00
Przełęcz Dukla – Iskra Przysietnica godz. 16:30

30 kwietnia (niedziela):

LKS Skołyszyn - Geo-Eko Ekoball Stal Sanok godz. 15:00
Grabowianka Grabówka – Szarotka Uherce godz. 15:00
Przełom Besko – Gaudium Łężyny godz. 16:30
LKS Długie – Nafta Jedlicze godz. 16:30
Markiewicza Krosno – Zamczysko Mrukowa godz. 16:30
Górnik Strachocina – Iwonka Iwonicz godz. 16:30

football-1669214_960_720


Klasa A / Krosno 1:

20. kolejka – 30 kwietnia 2017 (niedziela):

Cisy Jabłonica Polska – Płomień Zmiennica godz. 11:00
Wisłok Sieniawa – Sanovia Lesko godz. 13:00
LKS Haczów – Orzeł Bażanówka godz. 15:00
Iskra Iskrzynia – Błękitni Jasienica Rosielna godz. 15:00
Victoria Pakoszówka – Lotniarz Bezmiechowa godz. 15:00
Bukowianka Bukowsko – Start Rymanów godz. 15:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne – LKS Tarnawa godz. 16:30
LKS Zarszyn – Jawornik Czarna godz. 16:30


Klasa B / Krosno 1:

17. kolejka – 30 kwietnia 2017 (niedziela):

LKS Odrzechowa – LKS Izdebki godz. 12:00
Juventus Poraż – LKS Płowce/Stróże Małe godz. 13:00
w Niebieszczanach
LKS Olszanica – LKS Czaszyn godz. 13:00
Orkan Markowce – Pionier Średnia Wieś godz. 13:00
Szarotka Nowosielce – Orion Pielnia godz. 15:00
Nelson Polańczyk – Brzozovia Brzozów godz. 16:30
LKS II Pisarowce – Drzewiarz Rzepedź godz. 16:30


Klasa C / Krosno 1:

13. kolejka – 30 kwietnia 2017 (niedziela):

LKS Górzanka – Osława Zagórz godz. 13:00
Zalew Myczkowce – Bieszczady Jankowce godz. 13:00
ULKS Czerteż – Remix Niebieszczany godz. 14:00
Pauza: Krokus Ropienka, LKS Tyrawa Wołoska


Klasa C / Krosno 2:

15. kolejka – 30 kwietnia 2017 (niedziela):

Sokół Domaradz – Victoria Niebocko godz. 11:00
LKS Golcowa – LKS Wzdów godz. 13:00
Orły Jabłonka – Pogórze Srogów Górny godz. 13:00
LKS Głębokie – Zryw Dydnia godz. 16:30
Górnik Grabownica Starzeńska – Jutrzenka Jaćmierz godz. 16:30
Pauza: LKS Hłudno