Szukasz noclegu w Bieszczadach? Dodaj ogłoszenie i wybierz najlepszą ofertę.

NASZ PATRONAT: Powiat Sanocki zaprasza na V Jarmark Bożonarodzeniowy

Wczytywanie mapy...

Data / Czas
20/12/2015
11:00

Lokalizacja / Miejsce
Skansen Sanok


SANOK / PODKARPACIE. Powiat Sanocki już po raz piąty wspólnie z Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku zaprasza na Jarmark Bożonarodzeniowy  organizowany 20 grudnia na Rynku Galicyjskim w Sanoku.

Jarmark rozpocznie się o godz. 11 koncertem kolęd w wykonaniu Zespołu „Soul” pod dyrekcją Moniki Brewczak. W samo południe na bruk Rynku wkroczy Orkiestra Dęta OSP w Besku, grając popularne melodie i oczywiście kolędy. Godzinę później pojawi się św. Mikołaj z drobnymi upominkami dla naszych najmłodszych.

Jednak największą atrakcją Jarmarku jak co roku, będzie żywa szopka. Dla większości „mieszczuchów” jedyna szansa w roku by zobaczyć tak wiele zwierząt w jednym miejscu. Oczywiście nie zabraknie Kół Gospodyń Wiejskich, które przygotują tradycyjne wigilijne i świąteczne potrawy. Ich ofertę uzupełnią regionalni producenci żywności i artyści oferujący swoje wyroby. Całości dopełnią warsztaty zorganizowane przez pracowników MBL podczas których będzie można nie tylko zapoznać się z technikami wyrobu tradycyjnych ozdób, ale wykonać je osobiście.

JARMARK BOZONARODZENIOWY 2015 krzywe

Wszystkich zainteresowanych organizacja własnego stoiska prószę  kontakt pod numerem 13 46 52 924 w dni pracujące w godz. od 8 do 15.

акцияраскрутка продвижение сайта