Szukasz noclegu w Bieszczadach? Dodaj ogłoszenie i wybierz najlepszą ofertę.

NASZ PATRONAT: Imprezowy piątek i sobota w Clubie Revolution!

Wczytywanie mapy...

Data / Czas
15/07/2016 - 16/07/2016
00:00

Lokalizacja / Miejsce
Club Revolution


SANOK / PODKARPACIE. Świetny był odzew w ostatni weekend z Waszej strony na wakacyjne promocje, które wprowadziliśmy w ostatnim czasie, jednak największe zamieszanie zrobiło darmowe wejście w sobotę do godz. 22.00, już dawno nie było tak wiele osób o tym czasie i jeśli to jest metoda na ściągnięcie ludzi do klubu już od samego początku to warto będzie ją w tym trudnym dla klubów okresie wakacji stosować.

My w ten weekend idziemy jeszcze o krok dalej i póki co odstawiamy na bok nasz „revolucyjny system tańszych biletów”, a wprowadzamy na najbliższy piątek, jak i sobotę, wjazd do godz. 22.00 za FREE, bo jednak jest to łatwiejsze dla Was, a dużo osób nie korzysta z facebooka, poza tym jesteśmy bardzo ciekawi, jak zda to egzamin dwa dni z rzędu.

Dodatkowo w sobotę otwieramy dla Was małą salę, czyli będziemy wracać do starej formuły Revo, że sobota w dwóch klimatach na dwóch salach.

Co prawda zapowiadana na najbliższy weekend pogoda, popsuła nam troszkę szyki, bo planowaliśmy w piątek „pianę party”, ale ma niby być bardzo chłodny weekend, więc pianę trzeba będzie przenieść na inna okazję.

Z drugiej jednak strony, to że będzie chłodno, z pewnością przełoży się na większą frekwencję w ten weekend w klubach, a w połączeniu z naszymi „stałymi wakacyjnymi promocjami”, jak i wejściem za Free do godz. 22.00 może dać w Revo naprawdę solidny wynik.

W piątek więc, spotkanie z naszym zaprzyjaźnionym dj-em, który jest jednocześnie prezenterem Trendy Radio i właśnie od klubu Revolution rozpoczyna swoje „On Tour” po klubach.

Warto tutaj zaznaczyć, że M-Lukas to jest jeden z Tych dj-ów, którzy świetnie odnajdują się w każdej sytuacji i potrafią pociągnąć publikę, bez grania „disco”.

1

Tak więc, dokładnie przedstawiają się najważniejsze informacje na najbliższy weekend w Revo:

★★★★★★★★★ TRENDY RADIO DJ TOUR ★★★★★★★★★
⚑ Data ☛ 15-07-16 PIĄTEK
⚑ Konsoleta ☛ M-LUKAS & Dj FINISH
⚑ Start ☛ 21.00
⚑ Impreza ☛ 16+
⚑ Bilety:
☛ Do 22.00 WSZYSCY FREE
☛ Po 22.00 WSZYSCY 10 PLN
☛ Karty VIP przez całą noc FREE
✆ REZERWACJE: 669 692 588 lub napisz wiadomość na fb


A w sobotę powrót do korzeni, czyli gramy na dwie sale :D

✏✏✏✏ SOBOTNIE DWA KLIMATY REVO ✏✏✏✏
⚑ Data ☛ 16-07-16 SOBOTA
⚑ Konsoleta:
Sala Klubowa ☛ Dj FINISH
Sala Dance&Disco ☛ Dj CLIMATIC
⚑ Start ☛ 21.00
⚑ Impreza ☛ 16+
⚑ Bilety:
☛ Do 22.00 WSZYSCY FREE
☛ Po 22.00 WSZYSCY 10 PLN
☛ Karty VIP przez całą noc FREE
⚑ Foto-Relacja z Imprezy!
✆ REZERWACJE: 669 692 588 lub napisz wiadomość na fb

materiały nadesłaneвнедрение crmgoogle продвижение