Szukasz noclegu w Bieszczadach? Dodaj ogłoszenie i wybierz najlepszą ofertę.

Majówka pełna wrażeń! Zatoka Drewniana zaprasza

Wczytywanie mapy...

Data / Czas
01/05/2014 - 05/05/2014
Cały dzień

Lokalizacja / Miejsce
Zatoka Drewniana


SOLINA / PODKARPACIE. Jeżeli jeszcze nie zaplanowaliście weekendu majowego, mamy dla was kilka propozycji. Największa Bieszczadzka Tyrolka – 630 m zjazdu nad Zatoką – Tyrolka zlokalizowana jest nad Zatoką Jeziora Solińskiego w pobliżu zapory.

Zjazd odbywa się pomiędzy dwoma brzegami zatoki. Dojście do Zatoki Drewnianej od deptaka w Solinie drogą główną w stronę Polańczyka ok 400m. Za ośrodkiem Wypoczynkowym Brzoza w Solinie znajduje się zejście do Zatoki po schodach betonowych (przy drodze znajduje się drewniany nieczynny kiosk).
Parametry tyrolki :
• Długość zjazdu 300 m + 330 m (droga powrotna)
• Wysokość zjazdu 18 metrów nad powierzchnią jeziora
• Wysokość zjazdu powrotnego 25 metrów nad powierzchnią jeziora

Godz. od 9:30 do 18:30
cena biletów: od 20 zł

Wake Park Solina –to urokliwe zaciszne miejsce dla całej rodziny. Jeżeli szukasz miejsca gdzie można odpocząć od zgiełku oraz aktywnie wypoczywać to miejsce jest dla Ciebie.. Przygotowaliśmy dla Państwa jedyny w Bieszczadach Wyciąg do uprawiania Sportów wodnych systemu Primus 2.0 , Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji spróbować jazdy na Nartach Wodnych albo na Desce Wodnej (Wakebordzie) – zapraszamy do Zatoki Drewnianej w Solinie

Blob Jump- skoki do wody -Dla miłośników kąpieli w Zalewie Solińskim od Czerwca w Zatoce Drewnianej zapraszamy na wodną atrakcje „BLOB JUMP WATER ” skoki do wody . Blob Jump to ogromna wodna poduszka wypełniona powietrzem, która dostarcza ogromną dawkę pozytywnych emocji i wrażeń wszystkim jego użytkownikom. Zabawa odbywa się w następujący sposób.
Na jednym z końców poduchy Bloba umieszczony zostaje skoczek. Z przeciwległej strony druga osoba lub para zeskakuje ze specjalnej konstrukcji na wodną poduchę, dzięki czemu przekazuje skoczkowi całą swoją energię. Wybicie skoczka odbywa się w błyskawicznym tempie i pozwala na bardzo efektowne oraz niezapomniane loty do wody.

Tuba Wodna – A dla dzieci oraz nie tylko – przygotowaliśmy przejażdżki tubą wodna.
( 3 przejażdżki –osoba dorosła+dziecko , albo dwoje dzieci )

Quick Jump- zabawa polegająca na oddaniu swobodnego skoku z platformy zamontowanej na wysokości 14m bez hamowania, pod koniec swobodnego opadania urządzenie samoczynnie wyhamuje osobę ( uczucie swobodnego spadania, podobne do skoku na bungee ).

Wypożyczalnia Kajaków oraz Rowerków Wodnych – możliwość aktywnego wypoczynku na wodzie dla całych rodzin oraz dzieci bez konieczności opuszczenia Zatoki Drewnianej.
W ofercie Kajaki dwuosobowe, Rowerki Wodne :D uży(4 osoby dorosłe), Mały(dwie osoby dorosłe+ dwoje dzieci).

Aktywny wypoczynek w Zatoce Drewnianej w Solinie to idealna oferta skierowana do szkół podstawowych- gimnazjalnych – średnich oraz uczelni wyższych (obozy sportowe), dla których oferujemy atrakcyjne rabaty w zależności od wybranych atrakcji oraz ilości osób.

Godz. od 9:30 do 18:30
cena biletów: od 20 zł

wake park

Godz. od 9:30 do 18:30
cena biletów: od 20 zł

materiał nadesłany Мунтяноптимизация сайта услуги раскрутка