Szukasz noclegu w Bieszczadach? Dodaj ogłoszenie i wybierz najlepszą ofertę.

KROSNO: Najlepszy Przekaz w Mieście oraz Ewelina Lisowska podczas drugiego dnia ,,Balonów”

Wczytywanie mapy...

Data / Czas
02/05/2015
Cały dzień

Lokalizacja / Miejsce
Lotnisko


KROSNO / PODKARPACIE. Jak co roku w majowy weekend na krośnieńskim niebie pojawią się balony, a razem z nimi mnóstwo dobrej zabawy! Sprawdź, kto zagości na ,,Balonowej” scenie! W drugi dzień imprezy zagrają: Najlepszy Przekaz w Mieście, Ewelina Lisowska oraz DJ Rafał Wodziński.

godz. 6:00, 18:00 – Konkurencje balonowe
godz. 10:00-16:00 – Studio Balonowe
godz. 16:00-18:00 – Koncert zespołów: GlassKids, AlterEgo
godz. 18:00-23:00 – LETNIA SCENA ESKA: NAJLEPSZY PRZEKAZ W MIEŚCIE, EWELINA LISOWSKA, DJ  RAFAŁ WODZIŃSKI

GLASS KIDS
Zespół GlassKids powstał oficjalnie 7 stycznia 2015 roku. Oficjalnie, bo wtedy wybrano nazwę zespołu. Współpraca muzyków zaczęła się jednak nieco wcześniej. Twarzą zespołu jest wokalistka i pianistka Aleksandra Kozubal znana z licznych koncertów oraz z programu Mam Talent emitowanego w TVN. Dzięki programowi została zaproszona do Krakowskiego Studia Nagrań T’N'T MUSIC PRODUCTION, gdzie nagrała swój debiutancki singiel „Ja Mała”. GlassKids ma na swoim koncie kilka autorskich utworów. Celuje raczej w mocniejsze brzmienia, choć potrafi też wzruszyć delikatnymi i klimatycznymi aranżami.

ALTEREGO
Nazwa zespołu sięga PUFY 2008 (Przegląd Uczniowskich Filmów Amatorskich). Inicjatorem pomysłu założenia kapeli grającej w rytmach reggae, funk, rock był wokalista – Rafał Tomkiewicz. Pierwszym utworem skomponowanym przez Rafała był „Jak Ikar” wtedy jeszcze w stylu rock. Prawdziwy sukces i rozpoznawalność zyskali jednak dzięki utworowi „Dzielnicowe reggae”, który stał się ich sztandarowym kawałkiem. Zespół przez ostatnie kilka lat skrył się w cieniu sceny muzycznej, ale ostatnio zarządzono WIELKĄ REAKTYWACJĘ. Tegoroczne Górskie Zawody Balonowe w Krośnie, to idealny moment na ponowne pojawienie się AlterEgo na scenie!

LETNIA SCENA ESKI gościć będzie grupę NAJLEPSZY PRZEKAZ W MIEŚCIE, wokalistkę EWELINĘ LISOWSKĄ i DJ RAFAŁA WODZIŃSKIEGO.

LETNIĄ SCENĘ ESKI poprowadzi Marcin Dworak

MARCIN DWORAK, zwany Strasznym Dworakiem, któremu daleko do pasterza, choć spędza dużo czasu z niejaką Owcą :) Razem prowadzą program Wrzuc na luz z Owcą i Strasznym Dworakiem w Radiu ESKA Śląsk. Uwielbia sushi, szybkość i jeszcze  coś na s też by się znalazło :) Kolekcjoner złotych myśli, przysłów chińskich oraz rowerów, czyli wiatr we włosach. Lubi czytać książki, takie z literami oraz spędzać czas w kinie. Poza tym nie taki Dworak straszny jak go pomalują.

NAJLEPSZY PRZEKAZ W MIEŚCIE to polska grupa hip-hopowa z Mławy działająca na polskim rynku muzycznym od 2010 roku. Założyli ją Adam Rudnicki i Kamil Woroniecki. W 2012 zespół roku wziął udział w 3 edycji popularnego programu Telewizji Polsat – Must Be the Music, zdobywając w finale drugie miejsce. W tym samym roku zespół wydał płytę „Słowa prawdy”. Rok później w 2013 nakładem wytwórni My Music ukazał się singiel NPWM zatytułowany „Uwierz w siebie”. Obecnie trwają prace nad nową płytą, której wydawcą będzie Agencja Muzyczna PR. Płyta ukaże się w 2015 roku i pokaże zupełnie inną muzyczną odsłonę zespołu. Na koncertach NPWM występuje z DJ’em oraz zespołem.
Oficjalna strona zespołu www.najlepszyprzekazwmiescie.pl
Skład grupy:
Adam Rudnicki
Kamil Woroniecki
Kamil Król
Damian Demby

EWELINA LISOWSKA  swoją przygodę z muzyką rozpoczęła bardzo wcześnie. Ukończyła Szkołę Muzyczną I st. im. Grażyny Bacewicz we Wrocławiu, w klasie gitary klasycznej. Od 2008 roku jest związana z post-hardcore’owym zespołem Nurth, gdzie śpiewa pod pseudonimem Evelynn.  Jest też autorką tekstów i współautorką muzyki granej przez grupę.  Wokalistka brała udział w programie „Mam Talent!”, ale nie udało się, więc rok później spróbowała ponownie. Dostała się do finału X Factor zajmując ostatecznie 4 miejsce. Nominacja do Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy. Albumy: Nowe Horyzonty, Aero-Plan, Ewelina Lisowska.

RAFAŁ WODZIŃSKI – „Radioholik i didżej od drugiej połowy lat 90-tych. Jego pierwszą zabawką był magnetofon taśmowy. Kocha muzykę i nie znosi ciszy. Edukację w szkole muzycznej zakończył po egzaminie wstępnym z najwyższą oceną wśród aplikujących. Lubi słodycze, w szczególności pyszne ciasta, które dostaje od niewiast posiadających wyjątkowy talent cukierniczy. Nocny Marek. Chciałby zwiedzić całą Polskę wszerz i wzdłuż”.

Bob Jagendorf

źródło: BalonynadKrosnem.pl
foto: flickr.com/Bob Jagendorfноутбук intelраскрутка социальной сети