Szukasz noclegu w Bieszczadach? Dodaj ogłoszenie i wybierz najlepszą ofertę.

KROSNO: Łąki łan oraz Coma zagrają na ,,Balonach”

Wczytywanie mapy...

Data / Czas
01/05/2015
Cały dzień

Lokalizacja / Miejsce
Lotnisko


KROSNO / PODKARPACIE. Jak co roku w majowy weekend na krośnieńskim niebie pojawią się balony, a razem z nimi mnóstwo dobrej zabawy! Sprawdź, kto zagości na ,,Balonowej” scenie! Na dobry początek Łąki łan oraz wszystkim znana Coma!

godz. 6:00, 18:00 – Konkurencje balonowe
godz. 10:00-16:00 – Studio Balonowe
godz. 14:00-16:00 – MUNDURIADA
godz. 16:00-19:00 – Koncert zespołów: Seed of Life, Rosarian, The Exile
godz. 19:00-23:00 – WAWA LIVE: ŁĄKI ŁAN oraz COMA

SEED OF LIFE
Muzyka Seed of Life to solidny fundament złożony z klasycznych elementów nurtów heavy i thrash metalu podany w nowoczesnej progresywnej formie wzbogacony nawiązaniami do estetyki grunge. Zespół tworzy piątka, mniej lub bardziej młodych muzyków pochodzących z zupełnie różnych muzycznych bajek. Z jednej strony bogate doświadczenie sceniczne, z drugiej zaś młodość owocują świeżym i profesjonalnym spojrzeniem na muzykę.

ROSARIAN
Zespół powstał w październiku w 2012 roku w Krośnie. Skład, to szóstka młodych ludzi, których połączyła wspólna pasja. Esencja muzyki, tekstów i silnych ludzi pompujących krew w serca słuchaczy. Mocno rockowe dźwięki gitar łagodzone są instrumentami klawiszowymi, a także majestatycznym damskim głosem. W swojej karierze zagrali m.in. z takimi zespołami jak: Desdemona, Scream Maker, KRUK, Closterkeller oraz z ex wokalistą Iron Maiden – Paulem Di’Anno.

THE EXILE
Zespół The Exile istnieje od roku 2013. Jako że muzycy zawsze mieli słabość do muzyki rockowej postanowili ją grać – autorsko. Szybko okazało się, że pomysł był strzałem w dziesiątkę. Muzycy doskonale odnaleźli się, każdy we własnej roli, świetnie czytając wzajemne odczucia i interpretację muzyczną. W efekcie zaczęły sprawnie powstawać pierwsze kompozycje. W maju 2014 The Exile został laureatem „Juwenaliady” w Krośnie wygrywając główną nagrodę w postaci studyjnego nagrania, na którym usłyszeć można 7 autorskich utworów. Jak sami o sobie mówią: „Jesteśmy grupą ludzi, którzy kochają muzykę, którzy czerpią z niej ogrom przyjemności. Na koncertach chcemy oddać swój zapał innym, przekazać coś istotnego, a także dostarczyć dawkę dobrego rock‘n’rolla.”

WAWA LIVE – zagrają dwa zespoły – ŁĄKI ŁAN i COMA.
ŁĄKI ŁAN – polski zespół, grający według samych muzyków „Łąki Funk”, a według recenzentów połączenie muzyki punk oraz funk.  Koncerty zespołu określa się jako energetyczne i pełne humoru. Grupa ma na swoim koncie trzy albumy: debiutancki Łąki Łan ukazał się w 2005 roku, następny ŁąkiŁanda otrzymał nominację do nagrody Fryderyka 2010 w kategorii muzyka alternatywna i najnowszy Armanda z 2012 roku.

Skład zespołu:
Bartek Królik – gitara basowa, instrumenty klawiszowe, wokal
Włodzimierz Dembowski- wokal
Michał Chęć – gitara, wokal
Piotr Koźbielski – perkusja, wokal
Jarosław Jóźwik – instrumenty klawiszowe
Marek Piotrowski – instrumenty klawiszowe

COMA powstała w 1998 r. Swój pierwszy album  “Pierwsze Wyjście z Mroku”, wydała w 2004. Płyta została nagrodzona m.in Fryderykiem w kategorii Album Roku – Rock. W tym samym roku Coma została laureatem 25 Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Przez kolejne lata zespół wydał 5 płyt studyjnych, z których 3 pokryły się platyną i złotem oraz 3 wydawnictwa koncertowe (Platynowa i Złota płyta). Zespół otrzymał za każdy z polskich albumów studyjnych statuetkę Fryderyka w kategorii Album Roku – Rock, oraz w kategorii Zespół Roku i Wokalista Roku – Piotr Rogucki. Coma wydała dwa albumy angielskojęzyczne: “Excess” oraz “Don’t Set Your Dogs On Me”, które ukazały się na całym świecie.
Koncerty Comy to połączenie muzyki, poezji, teatru i filmu. Ubiegłoroczna trasa koncertowa składała się z 23 koncertów w Polsce i Wielkiej Brytanii.
Więcej na stronie zespołu www.coma.art.pl
Skład zespołu:
Dominik Witczak – gitara
Marcin Kobza – gitara
Rafał Matuszak – bas
Adam Marszałkowski – perkusja
Piotr Rogucki – wokal

Bob Jagendorf

źródło: BalonynadKrosnem.pl
foto: flickr.com/Bob Jagendorfалександр лобановскийуслуги продвижения сайта в интернете