Szukasz noclegu w Bieszczadach? Dodaj ogłoszenie i wybierz najlepszą ofertę.

Koncerty inaugurujące Ursa Maior Hall z widokiem na Bieszczadzką Wytwórnię Piwa!

Wczytywanie mapy...

Data / Czas
07/12/2013 - 08/12/2013
Cały dzień

Lokalizacja / Miejsce
Ursa Maior


UHERCE MINERALNE / PODKARPACIE. 7 grudnia 2013 oficjalnie rozpocznie swoją działalność Ursa Maior Hall – trzypoziomowa sala koncertowo-wystawienniczo-konferencyjna w budynku Ursa Maior w Uhercach Mineralnych 122A. Jest to jedyny taki obiekt w Polsce, gdzie przez wielkie przeszklenie można obserwować codzienną pracę browaru.

 

Sala jest wyposażona w najnowszy wielofunkcyjny i wielostrefowy sprzęt audio, w tym głośniki znanej firmy Bose. Pozwala to na organizację koncertów, projekcji filmowych i aranżację wielu stref dźwiękowych dzięki stworzeniu uczucia otulenia dźwiękami.

Otwarcie drzwi nastąpi o godzinie 17.00. O 18.00 wystąpi znany i ceniony lokalny bluesman – Arek Zawiliński, a o 19.00 absolutna gwiazda wieczoru szkocki zespół bluesowo-rockowy King King, zdobywca prestiżowego tytułu Best Band na British Blues Awards 2012 i 2013. Skład zespołu: Wayne Proctor – Drummer of the Year, Lindsay Coulson – Bass Player of the Year Bennett Holland – Keyboard Player of the Year, a przede wszystkim Alan Nimmo – Best Guitar Player i Best Vocalist!

8 grudnia odbędzie się drugi koncert, w tych samych godzinach i w takim samym składzie.

Specjalnie na tą okazję, w Bieszczadzkiej Wytwórni Piwa, uwarzone zostało piwo, które będzie można spróbować na miejscu!

Liczba gości podczas koncertu ograniczona do 200 osób.

Bilety do nabycia w sklepie Esencja Karpat w budynku Ursa Maior w Uhercach Mineralnych i na stronie firmy.  Dodatkowe informacje: biuro@ursamaior.pl , tel. 134927969, kom. 791146277.

PLAK-KING-KING_malutkiалександр лобановскийгодина в киеве