Szukasz noclegu w Bieszczadach? Dodaj ogłoszenie i wybierz najlepszą ofertę.

Koncert z piosenkami The Beatles

Wczytywanie mapy...

Data / Czas
20/07/2013
Cały dzień

Lokalizacja / Miejsce
Muzeum młynarstwa i wsi


USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE.  Muzeum Młynarstwa i Wsi w Ustrzykach Dolnych zaprasza na koncert „The Beatles Acoustic Plus” w wykonaniu Janusza Yanina Iwańskiego. Bilety do nabycia w Młynie w cenie 25 zł, w dniu koncertu 30 zł.Janusz Yanina Iwański wystąpi ze swoim najnowszym, specjalnym projektem „THE BEATLES ACOUSTIC PLUS”

Artysta, którego nie trzeba rekomendować. Gitarzysta, kompozytor, producent i autor tekstów. W ostatnich latach znany szerokiej publiczności przede wszystkim ze współpracy z zespołem MAANAM, a także ze wcześniejszych dokonań duetu SOYKA YANINA, z którym to ma na koncie ponad 1500 koncertów zagranych nie tylko w kraju, ale także w całej Europie, Stanach Zjednoczonych i Meksyku.

Jest autorem i wykonawcą przeboju WIELKIE PODZIELENIE, który pomimo upływu czasu nadal jest grany przez wiele rozgłośni radiowych, takich jak choćby POLSKIE RADIO, VOX FM czy RADIO ZŁOTE PRZEBOJE.

Jako gitarzysta bardzo swobodnie porusza się w różnych stylach muzycznych. Jego dyskografia obejmuje ponad 30 płyt nagranych z różnymi artystami, a wytrawni fani jazzu z pewnością kojarzyć go będą ze współpracy z takimi gwiazdami światowego formatu jak TOMASZ STAŃKO, ADAM RODGERS czy BOB STEWART, a także jako współzałożyciela i lidera legendarnej jazz-rockowej formacji TIE BREAK.

Muzyka zespołu THE BEATLES towarzyszy artyście od najmłodszych lat. Jako źródło pierwszych fascynacji muzycznych stała się z czasem inspiracją do tworzenia własnych kompozycji. Na koncercie będzie można usłyszeć największe przeboje legendarnej grupy, jak choćby „Michelle”, „Get Back” czy „Come Together”,ale także kompozycje Krzysztofa Klenczona, słynna „Tolerancje” i oczywiście „Wielkie Podzielenie” oraz wiele innych autorskich piosenek. Wszystkie te utwory łączy ze sobą fakt, iż artysta ma do nich bardzo osobisty, wręcz emocjonalny stosunek, co jest gwarancją szczerego przekazu płynącego ze sceny, a wykonywanie ich właśnie w konwencji akustycznej pozwala nadać im oryginalny charakter i wyjątkowe brzmienie.

Podczas koncertu muzykowi będą towarzyszyć:

Dariusz Bafeltowski – gitary, głos. (muzyk znany ze współpracy m.in. z Martyną Jakubowicz, Januszem Radkiem czy Justyną Steczkowską)

Przemysław Pacan – cajon, instr. perkusyjne, głos ( współpraca m.in. z Urszulą Dudziak, Miką Urbaniak, Smolikiem czy Kasią Kowalską)

 фб контекстная реклама заказать