Szukasz noclegu w Bieszczadach? Dodaj ogłoszenie i wybierz najlepszą ofertę.

Kolorowe palmy, warsztaty pisankarskie i wielkanocne smakołyki. Tak zapowiada się „V Niedziela Palmowa w Skansenie”

Wczytywanie mapy...

Data / Czas
09/04/2017
11:30

Lokalizacja / Miejsce
Rynek Galicyjski


SANOK / PODKARPACIE. Starosta sanocki wraz z dyrektorem Muzeum Budownictwa Ludowego i proboszczem Parafii pw. Chrystusa Króla w Sanoku zapraszają na „Niedzielę Palmową w Skansenie”. Wydarzenie zaplanowano na 9 kwietnia o godzinie 11.30 na Rynku Galicyjskim.

W programie między innymi konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną, koncerty Górniczej Orkiestry Dętej, warsztaty pisankarskie, konkurs – zabawa dla dzieci: „Co wiemy o Wielkanocy?”, z upominkiem dla każdego uczestnika. Będą także stoiska Kół Gospodyń Wiejskich i rzemiosła artystycznego.

Konkurs dla dzieci polega na odnalezieniu miejsc, gdzie będzie trzeba odpowiedzieć na bardzo proste pytania i po zebraniu potwierdzeń odebrać nagrodę – szczegóły na miejscu.

Podczas warsztatów malowania pisanek prowadzonych przez pracowników MBL będzie można poznać różne techniki zdobienia jajek.

Wystąpi również grupa teatralna z II Liceum Ogólnokształcącego w Sanok.

O godz. 12.00, po procesyjnym przejściu korowodu palm z Rynku Galicyjskiego do kościółka z Bączala pw. św. Mikołaja, zostanie odprawiona msza święta.

Wystawcy i rzemieślnicy zainteresowani udziałem w imprezie proszeni są kontakt telefoniczny z pracownikiem MBL Marcinem Krowiakiem.

Serdecznie zapraszamy!

unnamed