Szukasz noclegu w Bieszczadach? Dodaj ogłoszenie i wybierz najlepszą ofertę.

Kino SOKÓŁ: Sekrety Morza

Wczytywanie mapy...

Data / Czas
05/06/2015 - 09/06/2015
18:00

Lokalizacja / Miejsce
Brzozowski Dom Kultury


BRZOZÓW / PODKARPACIE. „Sekrety morza” zabiorą widzów w niezwykłą podróż po świecie zamieszkałym przez pół foki pół ludzi, olbrzymy przemienione w kamienie i wyjątkowo odważne dzieci.

5, 6, 7, 8, 9, czerwca, godz. 18:00
Cena biletu: 14/12 zł

To „przebój kinowy z duszą” „AL Times”, który „uwrażliwi dzieci na sztukę na całe życie” „The Wall Street Journal”. „Najbardziej fascynujący wizualnie i olśniewający film roku” „The Dissolve”, w którym kryje się głęboka prawda o otaczającym nas świecie, nawet jeśli bohaterami są postaci rodem z celtyckich legend.

„Wszystkich, którzy szukają oryginalnych i niezwykłych, a przy tym mądrych i pięknych opowieści zapraszam na nową kreskówkę, która wyjdzie naprzeciw oczekiwaniom wszystkich rodziców”– mówi, występująca w polskiej wersji językowej filmu, Małgorzata Kożuchowska.

Dziewczynka o imieniu Sirsza obchodzi swoje 6 urodziny. Nic nie wygląda tak, jakby chciała. Starszy brat jej dokucza, tata jest zatopiony w myślach, a mamy nie ma z nimi od dawna. Na domiar wszystkiego przyjeżdża zrzędząca babcia, która zamierza zabrać rodzeństwo do dużego miasta, które uważa za bardziej odpowiednie miejsce dla nich do życia. Po nieudanym przyjęciu Sirsza podkrada bratu muszlę, którą dostał kiedyś od mamy, i zaczyna na niej grać. Muzyka prowadzi ją do skrzyni, w której znajduje niezwykły płaszcz. Sirsza rozpocznie podróż, dzięki której zrozumie kim jest i co stało się z ich mamą. W wędrówce pomaga jej starszy brat, tajemnicze świetliki oraz pół ludzie pół foki. Wspólna podróż pomoże odkryć rodzeństwu łączącą ich więź i siłę, która tkwi rodzinie.

7686479.3

źródło: BDK

видеокамерана какой позиции сайт