Szukasz noclegu w Bieszczadach? Dodaj ogłoszenie i wybierz najlepszą ofertę.

„Jak mówić żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać żeby dzieci do nas mówiły”. „Szkoła dla rodziców” zaprasza!

Wczytywanie mapy...

Data / Czas
28/11/2015
10:00

Lokalizacja / Miejsce
Urząd Miasta


SANOK / PODKARPACIE. Zapraszamy rodziców na cykl zajęć warsztatowych pod nazwą „Szkoła dla rodziców”. Do tej pory w Sanoku odbyło się kilkanaście edycji warsztatów, a w tym roku już dwie. Rodzice, którzy brali udział w zajęciach, wystawili im bardzo dobrą ocenę. Dlatego zajęcia odbędą się kolejny raz, a rozpoczną się w sobotę 28 listopada 2015r.

Rodzice po cyklu zajęć będą mogli lepiej poznać swoje dziecko, zrozumieć je, łatwiej się z nim komunikować i lepiej radzić sobie z trudnościami. Zapraszamy rodziców do dwóch grup: „Jak mówić żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać żeby dzieci do nas mówiły” (sobota) oraz „Wszystko o Nastolatku – jak nawiązać dialog z dzieckiem w okresie dojrzewania” (niedziela). Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 10.00.

Ze względu na ograniczoną wymogami warsztatu liczbę miejsc prosimy o wcześniejsze zgłoszenia telefoniczne pod nr telefonu 531 317 286, oraz 13 461 00 95.

Zajęcia prowadzone będą przez psycholog, psychoterapeutkę Viktorię Krystosik. Do udziału w programie zapraszamy wszystkie osoby szukające sposobu na nawiązanie głębszych i cieplejszych relacji z dziećmi.

Udział w tej edycji zajęć jest bezpłatny. Spotkania odbywają się w Punkcie Informacyjno-Konsultacyjny Urzędu Miasta Sanoka, który mieści się w budynku przychodni, przy ulicy Sobieskiego 1 w Sanoku.

Zajęcia są organizowane i dofinansowane w ramach Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii Sanoku.

materiał nadesłany

отзовиканализатор позиций сайта