Szukasz noclegu w Bieszczadach? Dodaj ogłoszenie i wybierz najlepszą ofertę.

Filmowe Lato w Zasięgu Orange w Bieszczadach

Wczytywanie mapy...

Data / Czas
21/08/2018 - 23/08/2018
20:30

Lokalizacja / Miejsce
Stadion Orlik Cisna


CISNA/BIESZCZADY.  W te wakacje na propozycje kinowe nie możemy narzekać. Od 21 do 23 sierpnia w Cisnej i Wetlinie potrwają pokazy kina plenerowego. Głównym sponsorem jest Orange.

Z widokiem na połoniny obejrzymy „Piknik z niedźwiedziami” oraz „Kamper” i „Nie ma mowy!”.  Organizatorem wydarzenia jest sieć kin Multikino.

21 sierpnia przy stadionie Orlik w Cisnej pierwszym wyświetlonym filmem będzie  „Piknik z niedźwiedziami”. Opowiada on historię sławnego pisarza, Billa Brysona (Robert Redford), który na przekór rodzinie i pięknej żonie (Emma Thompson) postanawia wybrać się w podróż życia. Zamierza przebyć na piechotę Szlak Appalachów – liczącą 2200 mil malowniczą trasę łączącą stany Georgia i Maine. Nie mogąc znaleźć innych towarzyszy, Bryson zabiera na wyprawę dawno niewidzianego przyjaciela Katza (Nick Nolte), notorycznego podrywacza, dla którego ekspedycja jest sposobem na ucieczkę przed wierzycielami. Na szlaku szybko okazuje się, że dla każdego z podróżników słowo „przygoda” ma zgoła odmienne znaczenie.

Kolejnego wieczoru, 22 sierpnia zobaczymy „Kampera” – głównymi bohaterami są trzydziestolatkowie – Mania i Kamper. Ona jest ambitna, pracowita i zdolna. Kocha gotowanie i chce poświęcić się swojej pasji na dobre. On jest wiecznym chłopcem, który pracuje jako tester gier komputerowych i bardzo ceni sobie swoje życie bez większych zobowiązań. Kiedy w jej życiu pojawia się dojrzały mężczyzna, uznany szef kuchni i uosobienie sukcesu, Mania zacznie zastanawiać się, czy pociąga ją jeszcze beztroski urok jej męża.

W ostatnim dniu pokazów, czyli 23 sierpnia, w schronisku PTTK w Wetlinie obejrzymy „Nie ma mowy!”. To  komedia romantyczna o przeciwieństwach, które się przyciągają i wrażliwości, która potrafi połączyć dwa bieguny. W rolach głównych: Jason Sudeikis i Rebecca Hall.

Wstęp na seanse jest bezpłatny.

HARMONOGRAM PROJEKCJI W CISNEJ I WETLINIE:

  • 21.08, g. 20.30 Cisna, obok Stadionu Orlik: „Piknik z niedźwiedziami”
  • 22.08, g. 20.30 Cisna, obok Stadionu Orlik: „Kamper”
  • 23.08, g. 20.30 Wetlina, schronisko PTTK: „Nie ma mowy!”

Bardzo serdecznie zapraszamy!