Szukasz noclegu w Bieszczadach? Dodaj ogłoszenie i wybierz najlepszą ofertę.

Emocje zawarte w dźwiękach. Sanocki Dom Kultury zaprasza na koncert

Wczytywanie mapy...

Data / Czas
16/05/2015
20:00

Lokalizacja / Miejsce
Sanocki Dom Kultury


SANOK / PODKARPACIE. Buslav – multiinstrumentalista, kompozytor i twórca tekstów (songwriter). Mając wieloletnie oraz międzynarodowe doświadczenie jako muzyk sesyjny postanawia wydać swój pierwszy album solowy. Już w najbliższą sobotę zagości w Sanockim Domu Kultury.

BUSLAV
16 maja godz. 20.00

sala tańca  SDK
bezpłatne wejściówki do odebrania w SDK

Dojrzewające w nim treści stały się powodem powstania projektu muzycznego Buslav. Organiczny charakter jego twórczości, jest wynikiem świadomego, szczerego oraz osobistego podejścia do muzyki. Prostota formy prowadzi bezpośrednio do istoty poruszanych treści.

Nie-przesłodzone, nie-przegadane kompozycje prowadzą do prawdy, która – w co wierzy Buslav – może bronić się sama i to ona jest najważniejszym czynnikiem tworzenia. Zadaje pytania, które warto zadać.
W swoich tekstach nawiązuje do różnych życiowych sytuacji, emocji, problemów, radości, które dotykać mogą każdego a przekazywane są w unikalny, tożsamy dla Buslava sposób.

Buslav to projekt odwagi przekroczenia osobistych granic. To opowieść o emocjach, ludzkiej ciekawości i doświadczeniach – ujętych w dźwięk.

Buslav – vocal, piano;
Bzim Zarecki- piano,
Jadzia Zarecka- vocal,
Daniel Wojsa- voc, percusion,
Jurek Markuszewski- drums

buslav_www esanok

 

materiał nadesłany монопод ценыинтернет продвижение и раскрутка сайтов