Szukasz noclegu w Bieszczadach? Dodaj ogłoszenie i wybierz najlepszą ofertę.

Dawid Kwiatkowski oraz Strachy na Lachy zakończą krośnieńską imprezę balonową

Wczytywanie mapy...

Data / Czas
04/05/2014
Cały dzień

Lokalizacja / Miejsce
Lotnisko


KROSNO / PODKARPACIE. Na zakończenie największej imprezy plenerowej w regionie wystąpi Dawid Kwiatkowski, zespół The Friends oraz Strachy na Lachy.

16.00 – Dawid Kwiatkowski
18.00 – The Friends
20.00 – Strachy na Lachy

dawidDAWID KWIATKOWSKI odkrycie 2013 roku. Najważniejszy debiut ostatnich lat. 18-letni wokalista, który szturmem zawojował polską scenę muzyczną zyskując dziesiątki tysięcy fanów w całym kraju, tym samym wyprzedając na pniu dwie trasy koncertowe liczące 50 koncertów. Pierwsza z nich – „Biegnijmy Tour” wyprzedana została w niecałe 2 dni(!!!). Na portalu Ask.fm gdzie 18-latek jest prawdopodobnie najpopularniejszym Polakiem, zebrał ponad 3 900 000 fanów! Jego nagrania na profilu YouTube obejrzało ponad 30 000 000 osób! Te fakty oraz liczby pokazują ogromną siłę Dawida i jego fanów. Zdecydowanie w ostatnich latach nie było tak ogromnego debiutu jak ten. A co najważniejsze- nadal zostaje sobą- pozytywnie nastawionym do świata i ludzi nastolatkiem.”

214 STRACHY NA LACHY to formacja powołana przez Krzysztofa „Grabaża” Grabowskiego i Andrzeja „Kozaka” Kozakiewicza założycieli słynnej Pidżamy Porno. Urodziny nowej kapeli sprowokował Artur Burszta, twórca Literackiego Portu Legnica, pewnym niefrasobliwym telefonem do Grabaża. Burszta układając program Portu postanowił zaprosić Grabaża, o którego solowych popisach słyszał wiele dobrego i złego zarazem. Grabaż po przyjęciu zaproszenia zaanonsował pojawienie się w Legnicy w rozszerzonym składzie. To jeden z najpopularniejszych obecnie zespołów rockowych w Polsce. Do ich najbardziej znanych utworów należą „Dzień dobry! Kocham Cię!”, „Raissa”, „Krew z szafy” czy „Twoje oczy lubią mnie”.

 

źródło: balonynadkrosnem.plqlik senseразмещение рекламы бесплатно