Szukasz noclegu w Bieszczadach? Dodaj ogłoszenie i wybierz najlepszą ofertę.

SANOK: IV Wielki Piknik Rodzinny na MOSiR

Wczytywanie mapy...

Data / Czas
12/06/2016
00:00

Lokalizacja / Miejsce
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji


Fundacja Czas Nadziei po raz czwarty zaprasza na Wielki Piknik Rodzinny. W tym roku impreza odbędzie się na obiektach MOSiR w Sanoku. Tym razem również nie zabraknie atrakcji dla całej rodziny.

Moc atrakcji

Głównym wydarzeniem dla dzieci będzie wspaniały, bajkowo kolorowy i rozśmieszający do łez cyrkowy spektakl ZABAWKA. Dzieci będą bawić aktorzy warszawskiego teatru JoArtShow, którzy po spektaklu będą prowadzić cyrkowe warsztaty teatralne. Każdy będzie mógł nauczyć się najciekawszych cyrkowych sztuczek.

Na scenie wystąpią także sanockie przedszkolaki, Żabki z Bieszczadzkiego Domu Kultury, Młodzieżowa Orkiestra Dęta AVANTI oraz Pancerny & Twardy HIPHOP/RAP

O godz. 18.00 scenę ogarną sportowe emocje. Wspólnie będziemy oglądać mecz polskiej reprezentacji na Euro2016 z Irlandią Płn. Emisja meczu będzie dostosowana dla osób niepełnosprawnych zwłaszcza dla niedowidzących i głuchoniemych. Wciąż jednak pośród sportowych uniesień dzieci będą miały się czym zając… dmuchańce, konkursy, zabawy z balonikami, malowanie buzi i wiele innych atrakcji potrwa do wieczora.

PIKNIK-IV-21

Plac wokół sceny stanie się także miejscem ciekawych spotkań, nauki i doświadczeń. Na środku stanie szklany ul, a pszczelarze będą opowiadać o pracy pracowitych pszczół. Odwiedzą nas Policjanci i Strażacy, którzy opowiedzą o swojej ciekawej pracy. Swoich sił będziemy mogli spróbować na ścianie wspinaczkowej, w zawodach sportowych, biegu rodzinnym oraz – dla miłośników gadżetów – pojeździć na Segway`ach.

Najważniejszy jest cel

Fundacja Czas Nadziei 100 % zbieranych pieniędzy podczas Pikniku przekazuje na leczenie 1,5 rocznego Maksia Łagodzica. Dlatego duża ilość atrakcji, lody, kiełbaski, napoje oraz wspólne oglądanie meczu Polska – Irlandia Płn. i tak wiele zaangażowanych w to przedsięwzięcie osób dobrego serca, powinno przełożyć się na konkretną pomoc finansową dla chłopca. Maksiu będzie musiał przejść dwie operacje rączki, w Niemczech w Hamburgu. Każda z nich to koszt ok. 6000 euro.

Liczy się pomoc nie tylko finansowa. Jak zawsze podczas Wielkiego Pikniku Rodzinnego Fundacji Czas Nadziei będzie możliwość zarejestrowania się jako potencjalny Dawca Szpiku Kostnego. W punkcie informacyjnym DKMS będzie także można spotkać Dawców Szpiku i dowiedzieć się więcej o tym jak prosto można uratować komuś życie.

Bądźmy Razem!

Zapraszamy! Przychodząc 12 czerwca na MOSiR sprawiamy frajdę swoim dzieciom i sobie, ale co więcej nasza radość przekłada się na dobro dla innych. Tym razem pomożemy Maksiowi. W imieniu Maksia i jego Rodziców bardzo dziękujemy!

Do zobaczenia!

MOSiR Sanok, 12 czerwca 2016, od godz. 14.30

планшетымониторинг информации в интернете

ямал контурпринципы продвижения сайта